• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Досягнення та цікаві справи

Витяг з наказу

управління освіти і науки

Новоград-Волинської міської ради

від 15.12.2015р. № 398

Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р . та участь у III етапі

Взявши до відома узагальнені матеріалі оргкомітету та журі міських олімпіад, а саме підсумкові протоколи предметних олімпіад

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями міських олімпіад:

з/п

Прізвище

та ім'я учня

ЗНЗ

Клас

Місце у ІІ етапі змагань

Участь у ІІІ етапі предметних

змагань

Географія

1.

Данюк Діану

НВК

8

ІІ

Математика

2.

Коханівську Юлію

НВК

7

І

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

3.

Тесленка Владислава

НВК

7

ІІІ

4.

Марчука Олександра

НВК

8

І

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

5.

Прохорчука Дмитра

НВК

8

ІІ

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

6.

Данюк Діану

НВК

8

ІІІ

7.

Карпишину Аліну

НВК

9

ІІ

8.

Ковальчук Ольгу

НВК

10

І

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

9.

Барановську Дар‘ю

НВК

10

ІІ

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

10.

Люлевич Анастасію

НВК

11

ІІ

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

11.

Нарадову Дар‘ю

НВК

11

ІІІ

Історія

12.

Іщука Олексія

НВК

8

ІІ

13.

Пухальську Наталію

НВК

9

І

Диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі

14.

Крупович Дарину

НВК

10

ІІ

Правознавство

15.

Волощук Іванну

НВК

10

І

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

Фізика

16.

Вінського Владислава

НВК

9

ІІ

Диплом І ступеня у ІІІ етапі Рекомендовано до участі в ІV етапі

Астрономія

17.

Крупович Дарину

НВК

10

ІІ

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

18.

Антонюка Олександра

НВК

11

І

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

Англійська мова

19.

Марчука Олександра

НВК

8

ІІІ

20.

Рудницьку Юлію

НВК

9

ІІ

21.

Гуменюк Богдану

НВК

10

ІІ

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

22.

Сороколетова Назара

НВК

10

ІІІ

Німецька мова

23.

Коханівську Юлію

НВК

9

ІІ

24.

Голуб Вероніку

НВК

9

ІІІ

25.

Гуменюк Богдану

НВК

10

І

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

26.

Жовтеньку Марію

НВК

10

ІІІ

27.

Костюк Зінаїду

НВК

11

ІІ

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

Російська мова та література

28.

Сергійчук Марію

НВК

11

І

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

Біологія

29.

Самойлюкевич Владу

НВК

10

ІІ

Хімія

30.

Марчука Олександра

НВК

8

ІІІ-ІV

31.

Вінського Владислава

НВК

9

І

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

32.

Барановську Дар‘ю

НВК

10

І

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

33.

Самойлюкевича Владислава

НВК

10

ІІІ

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

Інформатика (програмування)

34.

Янчука Сергія

НВК

9

ІІ

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

35.

Осіпенка Владислава

НВК

10

І

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

36.

Антонюка Олександра

НВК

11

І

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

Трудове навчання (технічна праця)

37.

Гаврилюка Олександра

НВК

9

ІІ

38.

Гаврилюка Максима

НВК

11

І

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

Начальник управління освіти і науки О.В. Ільяхова

ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА УЧНІ, ВІТАЙТЕ НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ !!!

Вітаймо перших переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади і їх наставників

2013 - 2014 н.р.

з української мови та літератури
ПІБ учасника Фото Клас Місце у міській
олімпіаді
ПІБ вчителя, який підготував учня
Сулковська Магда 9 І Осадчук Г.Г.
Бурковська Юлія 10 І І Чумак О.В.
Маньківська Анастасія 11 І Мальцева В.Ф.
Блиндюк Анастасія 10 І І І Чумак О.В.

з фізики
ПІБ учасника Фото Клас Місце у міській
олімпіаді
ПІБ вчителя, який підготував учня
Ковальчук Ольга 8 І Поліщук Н.М.
Лєтушев Олексій 9 І І Поліщук Н.М.
Антипчук Юрій 10 І Поліщук Н.М.
Яцук Богдан 11 І Василюк А.М.
Лавренюк Тарас 11 І І Василюк А.М.

з математики
ПІБ учасника Фото Клас Місце у міській
олімпіаді
ПІБ вчителя, який підготував учня
Коханівська Юлія 5 І Антипчук Л.А.
Прохорчук Дмитро 6 І І І Тапал Н.В.
Ковальчук Ольга 8 І Кучинська В.Г.
Антипчук Юрій 10 І І Антипчук Л.А.
Яцук Богдан 11 І Тапал Н.В.
Лавренюк Тарас 11 І І І Тапал Н.В.
Кульбаба Дмитро 11 І І І Тапал Н.В.

з історії
ПІБ учасника Фото Клас Місце у міській
олімпіаді
ПІБ вчителя, який підготував учня
Ковальчук Юлія 10 І Забродська Н.О.
Лавренюк Тарас 11 І Гуцул Т.П.
Команіцький Михайло 11 І І І Гуцул Т.П.

з хімії
ПІБ учасника Фото Клас Місце у міській
олімпіаді
ПІБ вчителя, який підготував учня
Люлевич Анастасія 9 ІІІ Євтушина М.О.
Коншевець Анастасія 10 ІІ Євтушина М.О.
Антипчук Юрій 10 І Євтушина М.О.
Рудюк Катерина 11 І Євтушина М.О.
Яцук Богдан 11 ІІІ Євтушина М.О.

з програмування
ПІБ учасника Фото Клас Місце у міській
олімпіаді
ПІБ вчителя, який підготував учня
Антонюк Олександр 9 ІІ Мартинюк Л.І.
Антипчук Юрій 10 І Мартинюк Л.І.
з біології
ПІБ учасника Фото Клас Місце у міській
олімпіаді
ПІБ вчителя, який підготував учня
Рудюк Катерина 11 ІІ Юрченко О.М.

з російської мови та світової літератури
ПІБ учасника Фото Клас Місце у міській
олімпіаді
ПІБ вчителя, який підготував учня
Бурковська Юлія 10 ІІІ Давлятова Г.К.
з економіки
ПІБ учасника Фото Клас Місце у міській
олімпіаді
ПІБ вчителя, який підготував учня
Краснюк Іван 10 ІІ Яценко В.М.
Кульбаба Дмитро 11 ІІІ Яценко В.М.
Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Листопад 2017 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930